dalšídalší

Creatine - proč jej užívat

Creatine (kreatin) je svalový energizér, který přímo zvyšuje výkon svalů a podporuje regenerační procesy. Zlepšuje silové i dynamické parametry výkonu. Výtečné výsledky s creatinem dosahují kulturisté při zvyšování svalových objemů. Creatine přirozeně podporuje růst čisté svalové hmoty a nepřímo též snížení hladiny podkožního tuku. Široce užívá i v lékařství, pomáhá kardiakům, osobám s akutními dechovými potížemi a lidem v energetické krizi. Creatine není návykový nebo toxický ani při větších dávkách.

CREATINE je v těle důležitý pro

  • jako zdroj chemické energie pro svalovou kontrakci
  • hydrataci svalových buněk
  • společně s ATP (adenosintrifosfát) tvorbu energie ve svalech
  • zlepšení metabolických procesů uvnitř svalové buňky
  • budování svalové hmoty
  • naplňování svalových buněk svalovým glykogenem
  • omezení vzniku kyseliny mléčné

CREATINE - jak to funguje

Creatine je přírodní, tělu vlastní látka, která společně s ATP (adenosintrifosfát) tvoří energii ve svalech. Tato energie je při svalové práci rychle vyčerpána a stačí jen na velmi krátkou dobu. Následně se opět obnovuje působením creatinu. Suplementací creatinu pomocí doplňků výživy zvýšíme creatinové rezervy ve svalu a tím podstatně urychlíme tvorbu ATP energie. Díky domu se znatelně zvyšuje sportovní výkon, síla a urychluje regenerace. Větší silové výkony a lepší regenerace znamenají i vynikající výsledky v budování svalové hmoty.

Creatine monohydrát proniká do svalových buněk. Obsažená voda v molekule creatinmonohydrátu vede ke zvětšení objemu svalové buňky a zlepšení metabolických procesů uvnitř svalové buňky. Umožňuje tak celkové zlepšení svalové činnosti, dovolí trénovat déle a s větší intenzitou. Více creatinu ve svalech znamená více energie ve formě ATP- hlavního zdroje energie pro svalovou práci. Svaly mají dostatek energie a nemusí ji získávat nežádoucím rozkladem vlastních svalových proteinů (katabolický děj ). Působení creatinu se pozitivně projevuje i v pohotovém naplňování svalových buněk svalovým glykogenem a omezuje vznik kyseliny mléčné. Svaly jsou větší, plnější a mají více energie.

CREATINE - v jaké formě se vyskytuje

Creatine monohydrát - většinou obsahuje od 95 do 100% čistého creatinu. Pouze creatine bez jakýchkoliv přísad.


Kre-Alkalyn - je nová forma creatinu vyvinuta na základě dlouholetého intenzivníhovýzkumu. Ten ukázal, že standartní creatine má hodnotu PH nižší než 7,0 a tím se při styku s kapalinou rycle přeměňuje na creatinine, což je látka s vedlejšími účinky ( křeče, nevolnost), které byly dosud přisuzovány creatinu. Kre-alkalyn je světově prvním a jediným creatinem s hodnotou PH vyšší než 12,0, které je docíleno spojením molekul s tzv.vyrovnávacími činidly , za použití celosvětově patentovaného výrobního procesu. Výsledkem je kompletně stabilní a světově jediný creatin (Kre-alkalyn), který se nepřeměňuje na creatinine. Tím Kre-alkalyn zaručuje 100% využitelnost a všechny pozitivní účinky creatinu pro maximální svalový růst.


Creatine Ethyl Ester - Creatin Ethyl Ester je pokročilá forma creatinu využívající ethyl esterové technologie, která má za následek mnohem lepší vstřebávání creatinu, snížený pocit nadýmání a minimální vodní retenci (zadržování vody). Je to nejnovější forma creatinu s vázaným esterem. Estery jsou organické sloučeniny, které vznikají esterifikací (reakce karboxilové kyseliny a alkoholu). Esterifikovaný creatin je efektivnější při pronikání buněčných stěn, tudíž uplatní své pozitivní účinky uvnitř buněk a buněčných funkcí. Creatin Ethyl Ester zvyšuje tvorbu čisté svalové hmoty a explozivní sílu, zvyšuje výkonnost při náročném tréninku, maximalizuje hladinu energie a urychluje regeneraci.

Krea-Genic - nová generace kreatinu s vylepšeným transportním systémem. Patentovaná, dvakrát zajištěná kreatinová formule (maximální stabilita jak v žaludku, tak i v krvi) posunuje vstřebatelnost kreatinu na novou úroveň. Krea-genic funguje na bázi maximální stability kreatinu ve vašem organismu. Tato formule nejenže zajišťuje maximální využití kreatinu, ale i ochraňuje váš organismus před nežádoucí příměsí kreatininem!


Creatine + Glutamine - synergická kombinace vysoce účinných látek - Kreatinu, L-glutamínu a transportní matrix. tato kombinace byla sformulována pro všechny sportovce, kteří požadují maximálně rychlou regeneraci a nárůst kvalitní svalové hmoty.

CREATINE - Akční nabídka

CREATINE je svalový energizér, který přímo zvyšuje výkon svalů a podporuje regenerační procesy...